Ana sayfa

Shanghai Sandi Industrial Co., Ltd.

şirket Profili
2009 yılında kurulan, Şangay Sandi Industrial Co, Ltd Çin'in en büyük hediye tedarikçilerinden biridir, çeşitli promosyon ürünleri, hediyeler, ofis malzemeleri, etkinlik malzemeleri, spor malzemeleri, vb. tasarım, geliştirme, üretim, depolamadan nakliyeye kadar tek noktadan alışveriş. Müşterilerimize en kaliteli ürünleri, en profesyonel hizmetleri ve en rekabetçi fiyatlarla sunmayı taahhüt ediyoruz, bu yüzden ABD, Avrupa, Kanada, Japonya ve diğer ülkelerdeki müşterilerden tanınma kazanmış bulunmaktayız.
Yıllık katılımımız yaklaşık 1000 farklı ürünü kapsayan 10 milyondan fazladır. Her zaman yeni ürünler geliştirip ekliyoruz. Herhangi bir müşterinin OEM düşüncesi profesyonel coşkulu ekibimiz ve ürün tasarımcıları, mühendisler ve grafik tasarımcıları tarafından gerçekleştirilebilir.

Ürün kalitesinin sıkı kontrolü, hammaddelere sıkı gereksinimler Tüm üretim ürünleri, EN71 testini ve sertifikasyonunu geçmiş ve insan vücuduna zararsız olan çevre dostu malzemelerdir. Ürünlerimiz kesinlikle çevre dostu ve güvenlidir. Ayrıca, müşteriler tarafından onaylanan numunelerin üretimini sağlamak için Ar-Ge, üretim ve test için gelişmiş araştırma ve geliştirme ekipmanlarına sahibiz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
Shanghai Sandi Industrial Co, Ltd 2009 yılında kuruldu

Yıllık katılımımız yaklaşık 1000 farklı ürünü kapsayan 10 milyondan fazladır.

Dünyanın en iyi 500 tedarikçisi ve şu anda Çin'deki en büyük hediye tedarikçilerinden biri olduk.  

Shanghai Sandi Industrial Co., Ltd. Shanghai Sandi Industrial Co., Ltd. Shanghai Sandi Industrial Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : Sandi

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 5000000-8000000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 80% - 90%